top of page

KARIERA

CELE I MISJA

Pomagamy organizacjom pozarządowym w stabilnym i przemyślanym wzroście online. Dzięki zrozumieniu specyfiki NGO budujemy efektywne strategie dostosowane do potrzeb i celów klienta.

Wierzymy w siłę społeczności. Utrzymując stały kontakt z ponad 1400 organizacjami pozarządowymi pozostajemy na czele innowacji, aby kampanie naszych klientów generowały zamierzone rezultaty. 

1.png
2.png
3.png
5.png

NASZE WARTOŚCI

Wolność i odpowiedzialność

Masz 100% wolności. Nie liczymy Twoich godzin pracy ani dni urlopu. Największe znaczenie ma dla nas efekt Twojej pracy. 
Jeśli nie potrafisz wziąć pełnej odpowiedzialności za swoją pracę Webup! nie jest dla Ciebie

Rozwój

Stale się rozwijamy. Rośniemy więcej niż 100% rocznie. Na start otrzymasz wszystko czego potrzebujesz aby osiągnąć pierwsze sukcesy i umożliwić dalszy rozwój. Od każdego członka zespołu zależy rozwój indywidualny i całej firmy.

Samodzielność

Nie trzeba Ci podpowiadać, jak coś zrobić. Jesteś kreatywny/a i sam/sama znajdujesz rozwiązanie problemów. W naszym zespole szybko widać, gdy ktoś udaje pracę.  Wierzymy w branie odpowiedzialności za swoje cele.

Dbanie o innych

Nasza firma działa najlepiej, kiedy każda osoba robi swoją robotę i dba o innych. Gdy zaczniesz dbać o dobro każdej innej osoby w firmie, a te osoby zaczną dbać o Twoje dobro, widać najlepsze efekty.

Kotwica 1

Kogo obecnie szukamy?

Ciągle poszukujemy lepszych od siebie. 
Aktualne oferty pracy znajdziesz na RocketJobs:

Aktualne oferty

Nie widzisz stanowiska dla siebie a czujesz, że możesz stanowić wartość dodaną? Wyślij swoje CV na biuro@webup.pl

bottom of page