top of page

Fundacja Zbieramy Razem

Zaktualizowano: 20 gru 2023

68 546 kliknięć, 11,39% śr. CTR

Wyniki konta w okresie kampanii 1,5% podatku (styczeń - kwiecień).Misja Fundacji

Misją Fundacji jest niesienie pomocy dla osób niepełnosprawnych lub ciężko chorych ze szczególnym naciskiem na dzieci w zakresie wsparcia informacyjnego i materialnego. Fundacja jest Organizacją Pożytku Publicznego i co roku prowadzi zbiórkę 1,5%, która wspiera bezpośrednio podopiecznych poprzez finansowanie rehabilitacji, zakup sprzętu, leków czy opłat za zabiegi medyczne.


Bezpłatny audyt konta reklamowego. Skorzystaj z PING aby otrzymać audyt Twojego konta reklamowego pod kątem polityki programu Google Ad Grants - tutaj.


Kampanie

Dzięki pomocy Webup!, kampanie Fundacji Zbieramy Razem osiągają w każdym miesiącu średnio 17 tysięcy kliknięć (wejść na stronę organizacji).


Kampania poświęcona zbiórce 1,5% podatku dotarła do 600 tysięcy osób i wygenerowała ponad 68 tysięcy odwiedzin na stronie. Środki przeznaczone na tę promocję to ponad 126 tysięcy złotych. Cały budżet został sfinansowany z programu Google Ad Grants.


Webup! prowadzi dla Fundacji Zbieramy Razem takie kampanie jak:

  • Fundraising (Zbiórki)

  • 1,5 % podatku

  • Kampania wizerunkowa


,,

Jestem niezwykle zachwycony współpracą z Webup! oraz korzystaniem z programu Google Ad Grants. To doświadczony zespół, który nie tylko doskonale zrozumiał nasze cele, ale również dostarczył nam innowacyjne rozwiązania w zakresie marketingu internetowego.


Dzięki Webup! nasza Fundacja zyskała znacznie większą widoczność online, co przełożyło się na skuteczniejsze dotarcie do potencjalnych darczyńców i partnerów. Ich profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność w zarządzaniu programem Google Ad Grants sprawiły, że nasza kampania zyskała nową jakość.


Webup! nie tylko dostarcza kompleksowe usługi, ale także aktywnie wspiera naszą fundację, dzieląc się cennymi wskazówkami i strategiami. Współpraca z nimi to nie tylko efektywne narzędzie marketingowe, ale także partnerstwo oparte na zaufaniu i zrozumieniu naszych unikalnych potrzeb.


Polecamy z całego serca!


Piotr Barszczewski

Prezes Zarządu Fundacji Zbieramy Razem
Masz pytania?

Zobacz pełną naszą ofertę - tutaj lub umów bezpłatną konsultację - tutaj.


Zapraszamy również do naszej otwartej grupy na Facebook'u dla organizacji, które korzystają z programu Google Ad Grants - tutaj. 

Polecaj Webup! i zarabiaj do 20% ze wszystkich wpłat

Dołącz do programu partnerskiego i polecaj nasze produkty wśród zaprzyjaźnionych organizacji, Twojej społeczności, znajomych. Program działa na wszystkie produkty na naszej stronie www. Dowiedz się więcej→


コメント


bottom of page