top of page

Certyfikat SSL

Zaktualizowano: 20 gru 2023

SSL (Secure Sockets Layer) to protokół bezpieczeństwa, który zapewnia bezpieczne połączenie pomiędzy użytkownikiem, a stroną internetową. Głównym celem certyfikatu SSL jest zabezpieczenie przesyłanych danych, uniemożliwienie nieuprawnionym osobom przechwytywania i manipulowania danymi oraz zapewnienie poufności i integralności komunikacji. SSL to także zwiększenie wiarygodności w oczach użytkowników.


Polityka Google Ad Grants

Według polityki Google Ad Grants, strona internetowa używana w reklamach musi posiadać aktywny certyfikat SSL. W innym przypadku strona nie będzie zaakceptowana lub reklamy nie będą się wyświetlały.


Bezpłatny audyt konta reklamowego. Skorzystaj z PING aby otrzymać audyt Twojego konta reklamowego pod kątem polityki programu Google Ad Grants - tutaj.


Jak działa PING?

Program analizuje wszystkie strony internetowe wykorzystywane w Twoich kampaniach (z pominięciem kampanii inteligentnych). Otrzymujesz informacje o aktywnych i nieaktywnych SSLach na Twoich stronach.


Jak możemy Ci pomóc?

Możemy pomóc Ci w w zakupie i poprawnej instalacji certyfikatu SSL w Twojej witrynie, aby mieć pewność, że Twoje kampanie spełniają wymogi polityki Google Ad Grants.

 

PING

Rozumiemy Twoje potrzeby i wiemy, że zarządzanie kontem Google Ad Grants nie jest łatwe. W odpowiedzi na ten problem, stworzyliśmy narzędzie PING, dzięki któremu zyskasz pewność, że Twoje konto reklamowe nie narusza polityki programu i nie zostanie zablokowane.


W ramach PING otrzymasz cykliczny raport Twojego konta z najważniejszymi informacjami dot. zasad polityki Google Ad Grants, w tym:

  • ustawienia kampanii - typ, budżet, języki, lokalizacje, typ stawki, liczba grup reklam

  • reklamy - sprawdzimy, czy reklamy są poprawnie skonfigurowane i czy na koncie znajdą się odrzucone reklamy

  • słowa kluczowe - sprawdzimy, czy na koncie nie znajdują się niedozwolone pojedyncze słowa kluczowe, lub słowa kluczowe z niskim wynikiem jakości


Możesz skorzystać z jednej z trzech wersji PING. Bezpłatnej, w ramach której otrzymasz audyt co 90 dni, lub jednej z płatnych wersji:


PING - cotygodniowy audyt konta. Zyskasz pewność przestrzegania polityki Google Ad Grants, oraz rekomendacje jak poprawić wyniki. Kup teraz (50 zł/msc)→
PING + Assistant - automatyczne zmiany konta. Asystent codziennie sprawdzi Twoje konto i poprawi wszystkie błędy w Twoim imieniu. Kup teraz (200 zł/msc)→


Masz pytania?

Zobacz pełną ofertę PING - tutaj lub umów bezpłatną konsultację - tutaj.


Zapraszamy również do naszej otwartej grupy na Facebook'u dla organizacji, które korzystają z programu Google Ad Grants - tutaj. 

Polecaj Webup! i zarabiaj do 20% ze wszyskich wpłat

Dołącz do programu partnerskiego i polecaj nasze produkty wśród zaprzyjaźnionych organizacji, Twojej społeczności, znajomych. Program działa na wszystkie produkty na naszej stronie www. Dowiedz się więcej→


Comments


bottom of page