top of page

Typ kampanii

Zaktualizowano: 20 gru 2023

Google Ads oferuje różne typy kampanii, które pozwalają reklamodawcom dostosować swoje podejście w zależności od celów kampanii. Są to m.in. kampanie:

  • w sieci wyszukiwania (tekstowe)

  • w sieci reklamowej

  • video (Youtube)

  • w aplikacjach mobilnych


Polityka Google Ad Grants

W ramach programu Google Ad Grants, możesz korzystać wyłącznie z kampanii w sieci wyszukiwania (tekstowej).


Bezpłatny audyt konta reklamowego. Skorzystaj z PING aby otrzymać audyt Twojego konta reklamowego pod kątem polityki programu Google Ad Grants - tutaj.

Jak działa PING?

Program analizuje kampanie na Twoim koncie reklamowym. Sprawdzeniu podlegają wszystkie aktywne kampanie, oprócz tych o typie inteligentym.


Jeżeli na Twoim koncie znajduje się kampania o nieodpowiednim typie, zostaniesz o tym powiadomiony.


Jak poprawić typ kampanii?

Po skonfigurowaniu i uruchomieniu kampanii nie można zmienić jej typu. Należy usunąć nieodpowiednią kampanię, a następnie dodać ją na nowo, wybierając typ w sieci wyszukiwania i przygotowując jej wszystkie składowe: ustawienia, słowa kluczowe, treści reklam. 

PING

Rozumiemy Twoje potrzeby i wiemy, że zarządzanie kontem Google Ad Grants nie jest łatwe. W odpowiedzi na ten problem, stworzyliśmy narzędzie PING, dzięki któremu zyskasz pewność, że Twoje konto reklamowe nie narusza polityki programu i nie zostanie zablokowane.


W ramach PING otrzymasz cykliczny raport Twojego konta z najważniejszymi informacjami dot. zasad polityki Google Ad Grants, w tym:

  • ustawienia kampanii - typ, budżet, języki, lokalizacje, typ stawki, liczba grup reklam

  • reklamy - sprawdzimy, czy reklamy są poprawnie skonfigurowane i czy na koncie znajdą się odrzucone reklamy

  • słowa kluczowe - sprawdzimy, czy na koncie nie znajdują się niedozwolone pojedyncze słowa kluczowe, lub słowa kluczowe z niskim wynikiem jakości


Możesz skorzystać z jednej z trzech wersji PING. Bezpłatnej, w ramach której otrzymasz audyt co 90 dni, lub jednej z płatnych wersji:


PING - cotygodniowy audyt konta. Zyskasz pewność przestrzegania polityki Google Ad Grants, oraz rekomendacje jak poprawić wyniki. Kup teraz (50 zł/msc)→
PING + Assistant - automatyczne zmiany konta. Asystent codziennie sprawdzi Twoje konto i poprawi wszystkie błędy w Twoim imieniu. Kup teraz (200 zł/msc)→


Masz pytania?

Zobacz pełną ofertę PING - tutaj lub umów bezpłatną konsultację - tutaj.


Zapraszamy również do naszej otwartej grupy na Facebook'u dla organizacji, które korzystają z programu Google Ad Grants - tutaj. 

Polecaj Webup! i zarabiaj do 20% ze wszyskich wpłat

Dołącz do programu partnerskiego i polecaj nasze produkty wśród zaprzyjaźnionych organizacji, Twojej społeczności, znajomych. Program działa na wszystkie produkty na naszej stronie www. Dowiedz się więcej→


Comments


bottom of page