top of page

Techsoup.pl dla NGO

Niedawno na naszej grupie na Facebooku Google Ad Grants dla NGO, mieliśmy okazję współorganizować wydarzenie z Techsoup Polska skierowane do organizacji pozarządowych.


Podczas wydarzenia organizacje mogły dowiedzieć się, jakie korzyści daje Techsoup organizacjom pozarządowych oprócz pośrednictwa w rejestracji do programu Google Ad Grants (w ramach którego organizacja może skorzystać z 10 000$ miesięcznie w formie budżetu na reklamę - dowiedz się więcej).


Poniżej znajdziecie podsumowanie spotkania wraz z prezentacją oraz linkiem do obejrzenia retransmisji.Czym jest Techsoup i kto może korzystać z usług?

Program Techsoup skierowany jest do polskich organizacji pozarządowych, w szczególności fundacji, stowarzyszeń, organizacji kościelnych oraz biblioteki i muzeów publicznych. Misją programu jest ułatwianie organizacjom społecznym dostępu do jak najlepszych technologii potrzebnych w codziennej pracy.

Dzięki współpracy z Techsoup z firmami technologicznymi, organizacje te mogą zaoszczędzić setki lub nawet tysiące złotych na inwestycjach w oprogramowanie, sprzęt komputerowy, szkolenia, czy rozwiązania cyfrowe. Powstałe oszczędności mogą przeznaczyć na realizację swoich misji.

Zadaniem programu jest sprawienie, aby organizacje wiedziały jak, dzięki nowym technologiom opowiedzieć swoją historię, przyciągnąć sojuszników, czy zdobyć środki na swoją działalność.


Co znajdziemy w Techsoup Polska?

  • Oprogramowanie biurowe, systemowe, graficzne, bezpieczeństwo, marketing i zarządzanie.

  • Sprzęt - laptopy, monitory, akcesoria, urządzenia sieciowe, serwery.

  • Usługi Microsoft , w tym Google Workspace, a w nich konfiguracje, migracje poczty oraz plan wdrożenia.

  • Konsultacje i badania - doradztwo dotyczące produktów/licencji/rozwiązań oraz badanie potrzeb cyfrowych, w tym raport z rekomendacjami.


Jak dołączyć do programu?

W pierwszej kolejności należy wejść na stronę techsoup.pl/rejestracja, następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć dokumenty tj. statut, KRS. Na koniec zostaje nam tylko czekać na potwierdzenie.

Warto pamiętać, że rejestracji może dokonać osoba będąca Członkiem Zarządu - wymieniona jest w dokumentach lub osoba upoważniona. Należy dołączyć dokumenty tj. skan dokumentu rejestrującego KRS, misje, statut + dla organizacji religijnych: wypis lub/i zaświadczenie z rejestru MSWiA.


Partnerzy Techsoup Polska

Program zapewnia wsparcie techniczne w postaci usług wdrażania rozwiązań chmurowych. Chmura może oferować bezkonkurencyjne korzyści w zakresie przechowywania plików, współpracy, prowadzenia dokumentacji i nadmiarowości. TechSoup wspiera organizacje non-profit za pomocą usług wdrożeniowych dla Office 365, Zoom, Azure i wielu innych.

Sprawdź aktualne zniżki na technologie w Techsoup tutaj.


Jakie koszty ponosi organizacja za udział w programie?

Rejestracja i uczestnictwo organizacji w programie TechSoup Polska są bezpłatne. Dopiero, gdy organizacja chce zawnioskować o konkretny produkt, należy wnieść opłatę administracyjną przypisaną do produktu.
 

Dowiedz się więcej


Umów bezpłatną konsultację z naszym zespołem tutaj


Poznaj program Google Ad Grants tutaj


Dołącz do bezpłatnej grupy Google Ad Grants na Facebooku tutaj


Comments


bottom of page