top of page

Budżet

Zaktualizowano: 20 gru 2023

W ramach programu Google Ad Grants, otrzymujesz miesięczny budżet reklamowy w wysokości 10 000 USD. Jest to kwota, którą organizacja non-profit może wykorzystać do promocji swoich działań poprzez kampanie w sieci wyszukiwania.


Polityka Google Ad Grants

Według polityki Google Ad Grants, budżet dzienny nie może być wyższy niż 329 USD. Google sugeruje ustawienie 329 USD dla każdej aktywnej kampanii.


Bezpłatny audyt konta reklamowego. Skorzystaj z PING aby otrzymać audyt Twojego konta reklamowego pod kątem polityki programu Google Ad Grants - tutaj.

Jak działa PING?

Program analizuje wszystkie aktywne kampanie na Twoim koncie reklamowym (oprócz tych o typie inteligentnym) i sprawdza poprawność ustawionego budżetu.


Jeśli jest ustawiony niepoprawnie:

  • PING: Otrzymasz informację o kampaniach z błędnym budżetem.

  • PING + Assistant: Program automatycznie zmieni ustawienia budżetu kampanii na 329 USD.


Jak zmienić budżet reklamowy?

To bardzo proste. Wystarczy, że wejdziesz na swoje konto reklamowe, klikniesz "Edytuj" przy wybranej kampanii i budżecie i wpiszesz nową kwotę.


 

PING

Rozumiemy Twoje potrzeby i wiemy, że zarządzanie kontem Google Ad Grants nie jest łatwe. W odpowiedzi na ten problem, stworzyliśmy narzędzie PING, dzięki któremu zyskasz pewność, że Twoje konto reklamowe nie narusza polityki programu i nie zostanie zablokowane.


W ramach PING otrzymasz cykliczny raport Twojego konta z najważniejszymi informacjami dot. zasad polityki Google Ad Grants, w tym:

  • ustawienia kampanii - typ, budżet, języki, lokalizacje, typ stawki, liczba grup reklam

  • reklamy - sprawdzimy, czy reklamy są poprawnie skonfigurowane i czy na koncie znajdą się odrzucone reklamy

  • słowa kluczowe - sprawdzimy, czy na koncie nie znajdują się niedozwolone pojedyncze słowa kluczowe, lub słowa kluczowe z niskim wynikiem jakości


Możesz skorzystać z jednej z trzech wersji PING. Bezpłatnej, w ramach której otrzymasz audyt co 90 dni, lub jednej z płatnych wersji:


PING - cotygodniowy audyt konta. Zyskasz pewność przestrzegania polityki Google Ad Grants, oraz rekomendacje jak poprawić wyniki. Kup teraz (50 zł/msc)→
PING + Assistant - automatyczne zmiany konta. Asystent codziennie sprawdzi Twoje konto i poprawi wszystkie błędy w Twoim imieniu. Kup teraz (200 zł/msc)→


Masz pytania?

Zobacz pełną ofertę PING - tutaj lub umów bezpłatną konsultację - tutaj.


Zapraszamy również do naszej otwartej grupy na Facebook'u dla organizacji, które korzystają z programu Google Ad Grants - tutaj. 

Polecaj Webup! i zarabiaj do 20% ze wszyskich wpłat

Dołącz do programu partnerskiego i polecaj nasze produkty wśród zaprzyjaźnionych organizacji, Twojej społeczności, znajomych. Program działa na wszystkie produkty na naszej stronie www. Dowiedz się więcej→


Комментарии


bottom of page